Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 18 » засідання дискусійно-педагогічного клубу «Світоч»
13:15
засідання дискусійно-педагогічного клубу «Світоч»

     22 березня в навчальному закладі відбулося засідання дискусійно-педагогічного клубу «Світоч». До нас завітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації Слєпцова Л.М., завідувач районним методичним кабінетом Сутула О.В., методисти та інспектори відділу освіти, молоді та спорту, директори та заступники з навчально-виховної роботи навчальних закладів району. Засідання на тему  «Особливості побудови навчальних завдань уроку за пірамідою Бенджаміна Блума» відкрили Слєпцова Л,М. та Сутула О.В.

     Директор НВК Безпалько О.М. розповіла про особливості організації навчально-виховної діяльності в навчально-виховному комплексі, провела екскурсію закладом, запропонувала зробити світлини у фото зоні. Заступник директора з навчально-виховної роботи розповіла про формування професійної компетентності у розробці навчальних завдань уроку за пірамідою Бенджаміна Блума і запропонувала учасникам клубу відвідати уроки Тущенко В.В., вчителя 4 класу, Ляскало А.М., вчителя інформатики, Тригуб Ю.О., вчителя історії,  Залімської Л.О., вчителя математики,  Волобуєва О.В., вчителя фізики.

     Учасникам дискусійно-педагогічного клубу «Світоч» було переглянули  наукову літературно-музичну конференцію «Село моє – душі відрада».

    Наприкінці  засідання всім учасникам подарувала подарунки, виготовлені учнями та вчителями власноруч, та загальне фото на згадку про цю подію.

Переглядів: 147 | Додав: GAlina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: