Вітаю Вас, Гість

«Ціною свого життя»

ГО «Ла Страда-Україна»  - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організацій направлена на запобігання торгівля людьми, попередження домашнього насильства, впровадженя гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

ГО «Ла Страда-Україна» має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній. Досить часто, саме «гарячі» лінії є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.

На базі ГО «Ла Страда-Україна»функціонує дві «гарячі лінії»:

  1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким 116 111 (з мобільних). Лінія працює по будням з 12.00 до 20.00 та в суботу – з 12.00 до 16.00.
  2. Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким 116 123 (з мобільних). Лінія працює цілодобово.

 

Доводимо до вашого  відома інформацію про працівників кримінальної міліції в справах дітей Карлівського РВ УМВС України в Полтавській області закріплених за навчальними закладами району:

-         Старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Карлівського РВ УМВС України в Полтавській області старший лейтенант міліції Хлівний Володимир Степанович;

-         Оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Карлівського РВ УМВС України в Полтавській області лейтенант міліції Куроптєв Андрій Олегович.

 

Адреса, за якою розміщений службовий кабінет:

м.Карлівка вул.Симоненка, 1, каб.№ 13.

 

Робочий телефон:    2-25-70

Електронна адреса:  07_po@mvs.gov.ua